Pro designéry

Neobvyklé produkty přizpůsobené vašim potřebám.

S ohledem na potřeby trhu a lidí, kteří ho tvoří, spolupracujeme s designéry na společném realizování individuálních a neobvyklých projektů.

Zvláště zřízené projektové studio SmartWoods Home je místem, kde realizujeme nápady, vytváříme jedinečný a pevný nábytek a doplňky v souladu s vizí a záměrem designéra. SmartWoods Home je první firmou v Polsku, která má splňovat očekávání interiérových designérů a vytvářet produkty nedostupné, individuální, potřebné pro realizaci projektových předpokladů.

Vybavení a materiály

Máme nezbytné zázemí pro realizaci i těch nejnáročnějších projektů:

  • Truhlářská dílna
  • CNC
    zařízení
  • Obchod s barvami
  • Prototypová dílna
  • Oddělení designu
Pracujeme na materiálech nejvyšší kvality, abychom se neopakovali v schematizovaných řešeních. Specializujeme se na práci se dřevem, překližkou, kovy, sklem, pryskyřicí. Materiály přizpůsobujeme potřebám projektu, a proto také využíváme nestandardní dřevo: exotické, surové, dřevěné pláty. Díky zkušenému týmu, přizpůsobenému zázemí a otevřenosti novým výzvám v realizaci projektů pro nás téměř neexistují bariéry. Nejčastěji se však soustředíme na vytváření nábytku, zrcadel, hodin, obrazů a dekorací, stejně jako na netradiční doplňky. Vzhledem k charakteristice a specifice výroby je pro nás nejdůležitější kvalita. Jsme spokojeni s řešeními nejvyšší třídy, které poslouží zákazníkům po léta. Naši specialisté přistupují k realizaci každého projektu individuálně, s ohledem na potřeby a pokyny poskytnuté zákazníkem. Netradiční projekty a zajímavé nápady nás neodradí – milujeme výzvy a ještě více jejich výsledky.